Error:
  • JUser: :_load: Nem tölthető be 275 azonosítóval rendelkező felhasználó.

Events Calendar

Categories
See by categories

Színházak és színészek a XIX. századi Balatonfüreden

Wednesday 02 May 2012, 08:00am - 05:00pm
by Hits : 271

Balatonfüred Város Önkormányzata és a Pannon Egyetem Színháztudományi Tanszéke rendezésében a XXI. Jókai Napokon 2012. május 02. (szerda) 17.00 órától Színházak és színészek a XIX. századi Balatonfüreden – könyvbemutató.  Helyszín: Balatonfüred, Városi Múzeum.

A Pannon Egyetem Színháztudományi Tanszéke 2011 májusában, a XX. Jókai Napok keretében színháztörténeti konferenciát szervezett Balatonfüreden. A konferencia előadásaiból szerkesztett kötetet bemutatja:  Pintér Márta Zsuzsanna, a Pannon Egyetem Színháztudományi Tanszékének vezetője, a kötet szerkesztője.

Közreműködnek a Veszprémi Petőfi Színház művészei: Halas Adelaida, Perjési Hilda, Oberfrank Pál és Szeles József, akik  jeleneteket adnak elő Jókai Mór: Az aranyember című darabjából, amelyet 2005-ben mutatott be a Veszprémi Petőfi Színház (rendező: Tordy Géza, dramaturg: Nagy András)

Back

JEvents v3.0.13 Stable   Copyright © 2006-2013