Error:
  • JUser: :_load: Nem tölthető be 275 azonosítóval rendelkező felhasználó.

Events Calendar

Categories
See by categories

Angoltanárok szakmai napja

Thursday 07 November 2013, 03:00pm
by Hits : 560

MEGHÍVÓ

A veszprémi Pannon Egyetem MFTK Angol-Amerikai Intézete tisztelettel meghívja Önt a TÁMOP 4.2.3 pályázat keretében szervezett Angoltanárok szakmai napja elnevezésű rendezvényére.

Program:

Marekné dr. Pintér Aranka elnök (Klebelsberg Intézményfenntartó Központ): A pedagógusok minősítési rendszere

Némethné dr. Hock Ildikó intézeti tanszékvezető egyetemi docens (Pannon Egyetem): Az oktatás eredményességének mérése, értékelése

Dr. Hortobágyi Ildikó intézeti tanszékvezető egyetemi docens (Pannon Egyetem) és dr. Szentgyörgyi Szilárd mb. intézetigazgató egyetemi docens (Pannon Egyetem):Műhelybeszélgetés az osztatlan tanárképzésről: mit nyújtanak az egyetemek, mit vár a közoktatás?

A rendezvény időpontja: 2013. november 7. (csütörtök), 15 óra

Helyszín: az Egyetemi Könyvtár és Levéltár épületének Kováts terme (Veszprém, Wartha Vince u. 1.)

A rendezvényre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Location : Egyetemi Könyvtár és Levéltár, Kováts-terem

Back