Mentori pályázat

students globe

A Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kara pályázatot hirdet kari diákmentorok számára.
A mentorok feladata: a karra érkező és itt tanuló kínai hallgatók mentorálása. A diákmentori feladatok végzésének időtartama a 2017/18. évi egyetemi tanév. A mentorok 5000 Ft/hó/fő anyagi támogatásban részesülnek a kartól.

A pályázatra és a mentori tevékenységre vonatkozó kérdéseikkel kapcsolatban kérjük, keressék Dr. Pintér Mártát, az MFTK Angol-Amerikai Intézet docensét, a kínai diákmentori tevékenység oktatói koordinátorát.

A pályázatról bővebben itt tájákozódhat.