TÖRTÉNELEM ISMERETEK specializáció a Pannon Egyetemen

History 04

Tudtad, hogy a Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Karán 2016 szeptemberétől történelmet tanulhatsz?

Minor szintű TÖRTÉNELEM ISMERETEK specializáció a Pannon Egyetemen

Ha érdekel Magyarország, Európa és az Európán kívüli világ múltja, ha érdekel egy korszak, vagy ha csak történelmet akarsz tanulni, akkor jelentkezz a politológia szak részeként indított, de más szakok hallgatói számára is elérhető történelem ismeretek specializáció tantárgyaira!

A történelem ismeretek specializáció 4 féléves, 50 kredites, nappali tagozatos képzés, modelltanterve elérhető a Filozófia, Történettudomány és Antropológia Intézet honlapján: http://www.etikaweb.mftk.uni-pannon.hu/images/phocadownload/Trtnelem%20ismeretek%20honlapra.pdf

A képzés nagy előnye, hogy bármilyen bölcsész szakos hallgatóként a kötelezően gyűjtendő 180 kreditből 50-et meg tudsz szerezni a történelem specializáció elvégzésével.

Bármilyen szakos hallgatóként teljesítheted a képzés bármelyik tantárgyát szabadon választható tantárgyként.

Kérdéseiddel keresd a képzés vezetőjét:

Dr. Kalmár Zoltán

habilitált egyetemi docens, szakvezető, tanszékvezető