iQ - Ismeretterjesztés, Kutatás - előadások középiskolás diákok és tanárok számára

IQ 1

IQ 2

iQ - Ismeretterjesztés, Kutatás címmel a Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kara új rendezvénysorozatot indít, melyre várja középiskolák jelentkezését.

Karunk oktatóinak a kutatási témáiról és az egyetemi kurzusokon előforduló érdekességekről szóló előadásait ajánljuk középiskolák, középiskolai tanárok és diákok figyelmébe.

Oktatóink örömmel vesznek részt középiskolai órákon, hogy segítsenek még színesebbé, érdekesebbé tenni a középiskolai tananyagot.

ELŐADÁSOK